Uwaga: Otworzyłeś tę stronę z innego adresu, niż zalecany i z tego powodu możesz doświadczyć problemów z logowaniem.

Prawidłowy adres serwisu Wyprzedź Mnie! to www.f1wm.pl (dopuszczalne jest też bez www. z przodu)
F1 2017Australia  Chiny  Bahrajn  Rosja  Hiszpania  Monako  Kanada  Azerbejdżan  Austria  Wielka Brytania  Węgry  Belgia  Włochy  Singapur  Malezja  Japonia  USA  Meksyk  Brazylia  Abu Zabi
  Logowanie (serwis)
Użytkownik:Hasło:
 
Rejestracja
 
  Statystyki 1950-2017

  Statystyki z 2010
Kierowcy
Konstruktorzy
Producenci opon
Dostawcy silników
Inne dane

  Wszystkie sezony
2017  2016  2015  2014  2013  2012  2011  2010  2009  2008  2007  2006  2005  2004  2003  2002  2001  2000  1999  1998  1997  1996  1995  1994  1993  1992  1991  1990  1989  1988  1987  1986  1985  1984  1983  1982  1981  1980  1979  1978  1977  1976  1975  1974  1973  1972  1971  1970  1969  1968  1967  1966  1965  1964  1963  1962  1961  1960  1959  1958  1957  1956  1955  1954  1953  1952  1951  1950
2010 > Kierowcy > Pozycje startowe<< 2009  |  2011 >>   
P.Kierowca Śred.
1.Sebastian Vettel11312332111146211211,95
2.Mark Webber62121117224214522352,79
3.Fernando Alonso331934PL1234323101143534,78
4.Lewis Hamilton4112063521346525384425,16
5.Jenson Button841755844714511524571146,84
6.Robert Kubica996872786678398387116,95
7.Nico Rosberg562486610125961477651397,37
8.Felipe Massa25217948657346324126967,74
9.Rubens Barrichello1187111791511988127106710679,42
10.Michael Schumacher7789675131510111421129109889,95
11.Nico Hulkenberg1315516131117128131010981791111511,21
12.Adrian Sutil1010410111211913111913811151514221312,16
13.Nick Heidfeld--------------141113151413,40
14.Kamui Kobayashi161691510161018181212231713101412121213,95
15.Witalij Pietrow17181114191491410151372320121320101014,16
16.Pedro de la Rosa14141217121513171691492416-----14,43
17.Sebastien Buemi1512131314131415111616151614131816191814,79
18.Vitantonio Liuzzi121310181610185142021161219161717161615,05
19.Jaime Alguersuari1817141215171616171715171115111615141715,26
20.Jarno Trulli2020182018191920192117201517211918181918,84
21.Heikki Kovalainen2119152120182019201818191318192021202018,89
22.Timo Glock19PL161922202121221923182024182219172120,06
23.Lucas di Grassi22PL24PL2321PL23212224212221202122212221,88
24.Bruno SennaPL2123222122222224-20221822232324242322,12
25.Sakon Yamamoto---------2422241923-2423--22,71
26.Karun ChandhokPL2222PL242323242323---------23,00
27.Christian Klien--------------22--232423,00
NW - nie wziął udziału w kwalifikacjach, NZ - nie zakwalifikował się, NP - nie przedkwalifikował się, WY - wykluczony,
PL - start z pit-lane


F1WM
F1WM.plAktualności, Newsy i wyniki w WAP
Testy, Artykuły, Słowniczek pojęć F1, Sondy
Katalog www, Kuba Giermaziak, Karol Basz
Baza danych F1Sezony, Statystyki, Kierowcy, Zespoły, Tory, Bolidy, Silniki, Konstruktorzy bolidów, Dostawcy silników, Dostawcy opon
Robert KubicaAktualności, Profil kierowcy, Osiągnięcia, Daniele Morelli (menedżer), Statystyki kierowcy, Historia startów z BMW
Inne serieAuto GP, DTM, Mistrzostwa Europy F3, FR3.5, GP2, GP3, GT Series, WEC, IndyCar, Supercup, WTCC
 
  •   ISSN 2080-4628   •   Serwis poświęcony F1 i innym seriom wyścigowym   •   Istnieje od 1999 roku   •   Wszelkie prawa zastrzeżone
Kanał RSS  •  Redakcja serwisu Wyprzedź Mnie!  •  Informacja o prawie autorskim i polityka prywatności  •  Reklama i współpraca