Uwaga: Otworzyłeś tę stronę z innego adresu, niż zalecany i z tego powodu możesz doświadczyć problemów z logowaniem.

Prawidłowy adres serwisu Wyprzedź Mnie! to www.f1wm.pl (dopuszczalne jest też bez www. z przodu)
F1 2017Australia  Chiny  Bahrajn  Rosja  Hiszpania  Monako  Kanada  Azerbejdżan  Austria  Wielka Brytania  Węgry  Belgia  Włochy  Singapur  Malezja  Japonia  USA  Meksyk  Brazylia  Abu Zabi
  Logowanie (serwis)
Użytkownik:Hasło:
 
Rejestracja
 
  Statystyki 1950-2017

  Statystyki z 1988
Kierowcy
Konstruktorzy
Producenci opon
Dostawcy silników
Inne dane

  Wszystkie sezony
2017  2016  2015  2014  2013  2012  2011  2010  2009  2008  2007  2006  2005  2004  2003  2002  2001  2000  1999  1998  1997  1996  1995  1994  1993  1992  1991  1990  1989  1988  1987  1986  1985  1984  1983  1982  1981  1980  1979  1978  1977  1976  1975  1974  1973  1972  1971  1970  1969  1968  1967  1966  1965  1964  1963  1962  1961  1960  1959  1958  1957  1956  1955  1954  1953  1952  1951  1950
1988 > Kierowcy > Pozycje startowe<< 1987  |  1989 >>   
P.Kierowca Śred.
1.Ayrton Senna11111123111121111,25
2.Alain Prost32222414272212222,50
3.Gerhard Berger45333231393348343,81
4.Michele Alboreto610454342415447109126,44
5.Nelson Piquet5311468775139789557,00
6.Nigel Mansell21151496911112--63837,14
7.Alessandro Nannini1246857686579951287,31
8.Thierry Boutsen78161175512936813410108,38
9.Ivan Capelli99221014-10674141136499,20
10.Riccardo Patrese86817111015151365101171169,94
11.Derek Warwick111479169119121210610177710,44
12.Satoru Nakajima1012NZ613NZ810819812161561311,14
13.Martin Brundle----------12-----12,00
14.Mauricio Gugelmin1320141618131651081313511131912,94
15.Eddie Cheever15797815131315141151825151813,00
16.Andrea de Cesaris1416191212121214141819181223141515,25
17.Philippe Streiff1913121910111716162318232113181616,56
18.Pierluigi Martini-----162219NZ16NZ141420171416,89
19.Philippe Alliot1615131317141822202016202012192417,44
20.Alex CaffiNP241723NP211421191015211718211118,00
21.Jonathan Palmer222310NZ19172317242121NZ2222161719,57
22.Aguri Suzuki--------------20-20,00
23.Yannick Dalmas17192122NZ241923211723251516--20,15
24.Luis Perez-Sala2018152521252518NZ11NZ191924222120,21
25.Bernd SchneiderNZNZNZ15NZNZ21NZ22NZ2515NZNZ25NZ20,50
26.Rene Arnoux18NZ20202020NZ25172517242319232321,00
27.Jean-Louis Schlesser-----------22----22,00
28.Stefano Modena2426--151920202526NZNZNZ26NZ2022,10
29.Piercarlo GhinzaniNZ25231822NZ-NZ23NZ2416NZNZNZ2622,13
30.Nicola LariniNZ-25NZNZ26242618NP2617251424NP22,50
31.Adrian Campos2322NZNZNZ-----------22,50
32.Stefan Johansson21NZ26242518NZNZNZ2420NZ2421NZ2222,50
33.Gabriele Tarquini2517242126NPNPNPNP2222NZ26NPNPNZ22,88
34.Julian BaileyNZ21NZNZ2322NZ24NZNZNZ26NZNZ26NZ23,67
35.Oscar Larrauri26NZ1826242326NZ26NZNPNPNPNZNZ2524,25
36.Pierre-Henri Raphanel---------------NZ-
NW - nie wziął udziału w kwalifikacjach, NZ - nie zakwalifikował się, NP - nie przedkwalifikował się, WY - wykluczony,
PL - start z pit-lane


F1WM
F1WM.plAktualności, Newsy i wyniki w WAP
Testy, Artykuły, Słowniczek pojęć F1, Sondy
Katalog www, Kuba Giermaziak, Karol Basz
Baza danych F1Sezony, Statystyki, Kierowcy, Zespoły, Tory, Bolidy, Silniki, Konstruktorzy bolidów, Dostawcy silników, Dostawcy opon
Robert KubicaAktualności, Profil kierowcy, Osiągnięcia, Daniele Morelli (menedżer), Statystyki kierowcy, Historia startów z BMW
Inne serieAuto GP, DTM, Mistrzostwa Europy F3, FR3.5, GP2, GP3, GT Series, WEC, IndyCar, Supercup, WTCC
 
  •   ISSN 2080-4628   •   Serwis poświęcony F1 i innym seriom wyścigowym   •   Istnieje od 1999 roku   •   Wszelkie prawa zastrzeżone
Kanał RSS  •  Redakcja serwisu Wyprzedź Mnie!  •  Informacja o prawie autorskim i polityka prywatności  •  Reklama i współpraca