Uwaga: Otworzyłeś tę stronę z innego adresu, niż zalecany i z tego powodu możesz doświadczyć problemów z logowaniem.

Prawidłowy adres serwisu Wyprzedź Mnie! to www.f1wm.pl (dopuszczalne jest też bez www. z przodu)
F1 2017Australia  Chiny  Bahrajn  Rosja  Hiszpania  Monako  Kanada  Azerbejdżan  Austria  Wielka Brytania  Węgry  Belgia  Włochy  Singapur  Malezja  Japonia  USA  Meksyk  Brazylia  Abu Zabi
  Logowanie (serwis)
Użytkownik:Hasło:
 
Rejestracja
 
  Statystyki 1950-2017

  Statystyki z 1984
Kierowcy
Konstruktorzy
Producenci opon
Dostawcy silników
Inne dane

  Wszystkie sezony
2017  2016  2015  2014  2013  2012  2011  2010  2009  2008  2007  2006  2005  2004  2003  2002  2001  2000  1999  1998  1997  1996  1995  1994  1993  1992  1991  1990  1989  1988  1987  1986  1985  1984  1983  1982  1981  1980  1979  1978  1977  1976  1975  1974  1973  1972  1971  1970  1969  1968  1967  1966  1965  1964  1963  1962  1961  1960  1959  1958  1957  1956  1955  1954  1953  1952  1951  1950
1984 > Kierowcy > Pozycje startowe<< 1983  |  1985 >>   
P.Kierowca Śred.
1.Alain Prost45825122721212223,00
2.Nelson Piquet719139111215121113,50
3.Elio de Angelis17511211352423332355,63
4.Derek Warwick394475463636412795,75
5.Patrick Tambay84121416-910104558377,07
6.Michele Alboreto2101131046499612911587,44
7.Nigel Mansell531018627318168127867,50
8.Niki Lauda681459881053746415117,69
9.Keke Rosberg923341015218519976448,06
10.Rene Arnoux1015261135154131015151461710,06
11.Ayrton Senna161319NZ1313976791013-12310,71
12.Teo Fabi15618917--23-148710510-11,83
13.Manfred Winkelhock-12678121214131113141621-1912,71
14.Philippe Streiff---------------1313,00
15.Eddie Cheever121611816NZ118141818161710131413,47
16.Corrado Fabi-----1516-11-------14,00
17.Jacques Laffite131115151216171925161211813141514,50
18.Riccardo Patrese1118710151414252117201318991214,56
19.Andrea de Cesaris141413122671012161911181416172014,94
20.Thierry Boutsen2026172014NZ1813201215171119111816,73
21.Johnny Cecotto171916191818201715NZ------17,67
22.Francois Hesnault19172317-171318192017212018192118,60
23.Marc Surer2423241619NZ2322221514191915161619,13
24.Gerhard Berger-----------20-20182320,25
25.Martin Brundle1825222223NZ2111NZ-------20,29
26.Stefan Bellof22242121202022161726-NZ24---21,18
27.Piercarlo Ghinzani21-20NZ25191926182121232122202221,29
28.Stefan Johansson---------2526NZ2517261021,50
29.Mauro Baldi2320252424NZ--------242523,57
30.Philippe Alliot2522NZ2322NZ2620242422252623252723,86
31.Jo Gartner---26-----2723222324222423,88
32.Jonathan Palmer2621262521NZ-24262325242226212624,00
33.Huub Rothengatter------24NZ232224262725--24,43
34.Mike Thackwell------25---NZ-----25,00
35.Pierluigi Martini-------------NZ---
NW - nie wziął udziału w kwalifikacjach, NZ - nie zakwalifikował się, NP - nie przedkwalifikował się, WY - wykluczony,
PL - start z pit-lane


F1WM
F1WM.plAktualności, Newsy i wyniki w WAP
Testy, Artykuły, Słowniczek pojęć F1, Sondy
Katalog www, Kuba Giermaziak, Karol Basz
Baza danych F1Sezony, Statystyki, Kierowcy, Zespoły, Tory, Bolidy, Silniki, Konstruktorzy bolidów, Dostawcy silników, Dostawcy opon
Robert KubicaAktualności, Profil kierowcy, Osiągnięcia, Daniele Morelli (menedżer), Statystyki kierowcy, Historia startów z BMW
Inne serieAuto GP, DTM, Mistrzostwa Europy F3, FR3.5, GP2, GP3, GT Series, WEC, IndyCar, Supercup, WTCC
 
  •   ISSN 2080-4628   •   Serwis poświęcony F1 i innym seriom wyścigowym   •   Istnieje od 1999 roku   •   Wszelkie prawa zastrzeżone
Kanał RSS  •  Redakcja serwisu Wyprzedź Mnie!  •  Informacja o prawie autorskim i polityka prywatności  •  Reklama i współpraca