Uwaga: Otworzyłeś tę stronę z innego adresu, niż zalecany i z tego powodu możesz doświadczyć problemów z logowaniem.

Prawidłowy adres serwisu Wyprzedź Mnie! to www.f1wm.pl (dopuszczalne jest też bez www. z przodu)
F1 2017Australia  Chiny  Bahrajn  Rosja  Hiszpania  Monako  Kanada  Azerbejdżan  Austria  Wielka Brytania  Węgry  Belgia  Włochy  Singapur  Malezja  Japonia  USA  Meksyk  Brazylia  Abu Zabi
  Logowanie (serwis)
Użytkownik:Hasło:
 
Rejestracja
 
  Statystyki 1950-2017

  Statystyki z 1980
Kierowcy
Konstruktorzy
Producenci opon
Dostawcy silników
Inne dane

  Wszystkie sezony
2017  2016  2015  2014  2013  2012  2011  2010  2009  2008  2007  2006  2005  2004  2003  2002  2001  2000  1999  1998  1997  1996  1995  1994  1993  1992  1991  1990  1989  1988  1987  1986  1985  1984  1983  1982  1981  1980  1979  1978  1977  1976  1975  1974  1973  1972  1971  1970  1969  1968  1967  1966  1965  1964  1963  1962  1961  1960  1959  1958  1957  1956  1955  1954  1953  1952  1951  1950
1980 > Kierowcy > Pozycje startowe<< 1979  |  1981 >>   
P.Kierowca Śred.
1.Alan Jones1108513431346254,00
2.Carlos Reutemann1046742544433534,57
3.Nelson Piquet493174856755124,79
4.Didier Pironi32592131761513375,50
5.Jean-Pierre Jabouille91111516613222213-6,38
6.Jacques Laffite254133512556209126,57
7.Rene Arnoux1962262021631112367,71
8.Andrea de Cesaris------------8109,00
9.Bruno Giacomelli201712618896198844110,00
10.Patrick Depailler232173107108------11,13
11.Elio de Angelis5714208141414119111817411,86
12.Gilles Villeneuve8310101261719161578221812,21
13.Hector Rebaque-------17151413910812,29
14.Mario Andretti611151517191299171010181112,79
15.Riccardo Patrese714118161118211018147112013,29
16.Alain Prost1213--19107714121824121313,42
17.Jean-Pierre Jarier1822131299161123131712152215,14
18.Keke Rosberg1315232221NZ23NZ811NZ1161415,18
19.John Watson1723212120NZ131220219147915,92
20.Jody Scheckter1189161417192321221216NZ2316,23
21.Jan LammersNZNZNZ41513NZNZ24NZNZNZ192516,67
22.Marc Surer2120----111513162023NZ1717,33
23.Clay Regazzoni15122023----------17,50
24.Derek Daly222416141112201022102322202117,64
25.Jochen Mass141619171315152417---212417,73
26.Eddie CheeverNZNZ2219NZNZ212018191917141618,50
27.Rupert Keegan-------18NZ20NZ21NZ1518,50
28.Ricardo Zunino1618171822NZ22-------18,83
29.Emerson Fittipaldi241918242418242212232115161919,93
30.Nigel Mansell---------2416NZ--20,00
31.Vittorio Brambilla----------2219--20,50
32.Tiff Needell----23NZ--------23,00
33.Mike Thackwell----------NZ-24NZ24,00
34.Geoff Lees--24NZNZNZNZ---24NZ-NZ24,00
35.Dave KennedyNZNZNZNZNZNZNZ--------
36.Kevin Cogan------------NZ--
37.Manfred Winkelhock-----------NZ---
38.Stefan JohanssonNZNZ-------------
39.Desire Wilson-------NZ-------
40.Stephen South---NZ-----------
41.Harald Ertl--------NZ------
NW - nie wziął udziału w kwalifikacjach, NZ - nie zakwalifikował się, NP - nie przedkwalifikował się, WY - wykluczony,
PL - start z pit-lane


F1WM
F1WM.plAktualności, Newsy i wyniki w WAP
Testy, Artykuły, Słowniczek pojęć F1, Sondy
Katalog www, Kuba Giermaziak, Karol Basz
Baza danych F1Sezony, Statystyki, Kierowcy, Zespoły, Tory, Bolidy, Silniki, Konstruktorzy bolidów, Dostawcy silników, Dostawcy opon
Robert KubicaAktualności, Profil kierowcy, Osiągnięcia, Daniele Morelli (menedżer), Statystyki kierowcy, Historia startów z BMW
Inne serieAuto GP, DTM, Mistrzostwa Europy F3, FR3.5, GP2, GP3, GT Series, WEC, IndyCar, Supercup, WTCC
 
  •   ISSN 2080-4628   •   Serwis poświęcony F1 i innym seriom wyścigowym   •   Istnieje od 1999 roku   •   Wszelkie prawa zastrzeżone
Kanał RSS  •  Redakcja serwisu Wyprzedź Mnie!  •  Informacja o prawie autorskim i polityka prywatności  •  Reklama i współpraca