Uwaga: Otworzyłeś tę stronę z innego adresu, niż zalecany i z tego powodu możesz doświadczyć problemów z logowaniem.

Prawidłowy adres serwisu Wyprzedź Mnie! to www.f1wm.pl (dopuszczalne jest też bez www. z przodu)
F1 2017Australia  Chiny  Bahrajn  Rosja  Hiszpania  Monako  Kanada  Azerbejdżan  Austria  Wielka Brytania  Węgry  Belgia  Włochy  Singapur  Malezja  Japonia  USA  Meksyk  Brazylia  Abu Zabi
  Logowanie (serwis)
Użytkownik:Hasło:
 
Rejestracja
 
  Statystyki 1950-2017

  Statystyki z 1976
Kierowcy
Konstruktorzy
Producenci opon
Dostawcy silników
Inne dane

  Wszystkie sezony
2017  2016  2015  2014  2013  2012  2011  2010  2009  2008  2007  2006  2005  2004  2003  2002  2001  2000  1999  1998  1997  1996  1995  1994  1993  1992  1991  1990  1989  1988  1987  1986  1985  1984  1983  1982  1981  1980  1979  1978  1977  1976  1975  1974  1973  1972  1971  1970  1969  1968  1967  1966  1965  1964  1963  1962  1961  1960  1959  1958  1957  1956  1955  1954  1953  1952  1951  1950
1976 > Kierowcy > Pozycje startowe<< 1975  |  1977 >>   
P.Kierowca Śred.
1.Niki Lauda2242115212--56532,93
2.James Hunt1131314812112271124,31
3.Patrick Depailler96234443531314447136,13
4.Clay Regazzoni49152211445-59121476,27
5.Jody Scheckter1312111475198810827257,63
6.Ronnie Peterson1810616103967113182397,63
7.Vittorio Brambilla7586591511101377163488,38
8.Jacques Laffite118128687131365101912118,75
9.Mario Andretti161315911-27312961451118,93
10.Carlos Pace10141311913105167893101069,63
11.Masahiro Hasemi---------------1010,00
12.Chris Amon-1817108123-617------11,38
13.John Watson83913171717811192429148411,44
14.Jochen Mass641441811131412912152811171212,50
15.Tom Pryce12752213151216201863151391412,50
16.Carlos Reutemann1511101212201610151014127---12,62
17.Hans-Joachim Stuck14171817156201717411186861813,25
18.Gunnar Nilsson-25207221661214164131215201614,53
19.Jean-Pierre Jarier31571514101415232318201718161515,19
20.Ian Scheckter-16--------------16,00
21.Jacky Ickx1919NZ21NZNZ-19NZ--11101619-16,75
22.Renzo Zorzi17---------------17,00
23.Rolf Stommelen---------15-2511---17,00
24.Emerson Fittipaldi5211619NZ72121212017172017152317,33
25.Alan Jones--192016191818191415161820182017,86
26.Larry Perkins---2420NZ22----191319131718,38
27.Ingo Hoffman20-NZNZ---NZ--------20,00
28.Arturo Merzario--NZ1821NZ192092121232524251920,42
29.Bob Hayje-----------21----21,00
30.Ian Ashley21---------------21,00
31.Kazuyoshi Hoshino---------------2121,00
32.Hans Binder----------19----2522,00
33.Alex Ribeiro--------------22-22,00
34.Brett Lunger-20NZNZ26-2423182416-242224-22,10
35.Patrick Neve----19--26--------22,50
36.Michel Leclere-22NZ2325182522--------22,50
37.Bob Evans-23NZ-----22-------22,50
38.Harald Ertl-24NZNZ24NZ23272422202419-212222,73
39.Warwick Brown--------------23-23,00
40.Lella Lombardi22-------NZNZ24-----23,00
41.Henri Pescarolo-----NZ-2426NZ2222222126-23,29
42.Alessandro Pesenti-Rossi---------2623NZ21---23,33
43.Noritake Takahara---------------2424,00
44.Guy Edwards----NZ--252525--2323--24,20
45.Loris Kessel---NZ23-26NZ--25-----24,67
46.Conny Andersson-----------26----26,00
47.Otto Stuppacher------------26NZNZ-26,00
48.Tony Trimmer---------------NZ-
49.Jac Nelleman------NZ----------
50.Damien Magee-------NZ---------
51.Mike Wilds--------NZ--------
52.Emilio Zapico---NZ-------------
53.Emilio de Villota---NZ-------------
54.Divina Galica--------NZ--------
NW - nie wziął udziału w kwalifikacjach, NZ - nie zakwalifikował się, NP - nie przedkwalifikował się, WY - wykluczony,
PL - start z pit-lane


F1WM
F1WM.plAktualności, Newsy i wyniki w WAP
Testy, Artykuły, Słowniczek pojęć F1, Sondy
Katalog www, Kuba Giermaziak, Karol Basz
Baza danych F1Sezony, Statystyki, Kierowcy, Zespoły, Tory, Bolidy, Silniki, Konstruktorzy bolidów, Dostawcy silników, Dostawcy opon
Robert KubicaAktualności, Profil kierowcy, Osiągnięcia, Daniele Morelli (menedżer), Statystyki kierowcy, Historia startów z BMW
Inne serieAuto GP, DTM, Mistrzostwa Europy F3, FR3.5, GP2, GP3, GT Series, WEC, IndyCar, Supercup, WTCC
 
  •   ISSN 2080-4628   •   Serwis poświęcony F1 i innym seriom wyścigowym   •   Istnieje od 1999 roku   •   Wszelkie prawa zastrzeżone
Kanał RSS  •  Redakcja serwisu Wyprzedź Mnie!  •  Informacja o prawie autorskim i polityka prywatności  •  Reklama i współpraca