Uwaga: Otworzyłeś tę stronę z innego adresu, niż zalecany i z tego powodu możesz doświadczyć problemów z logowaniem.

Prawidłowy adres serwisu Wyprzedź Mnie! to www.f1wm.pl (dopuszczalne jest też bez www. z przodu)
F1 2017Australia  Chiny  Bahrajn  Rosja  Hiszpania  Monako  Kanada  Azerbejdżan  Austria  Wielka Brytania  Węgry  Belgia  Włochy  Singapur  Malezja  Japonia  USA  Meksyk  Brazylia  Abu Zabi
  Logowanie (serwis)
Użytkownik:Hasło:
 
Rejestracja
 
  Statystyki 1950-2017

  Statystyki z 1975
Kierowcy
Konstruktorzy
Producenci opon
Dostawcy silników
Inne dane

  Wszystkie sezony
2017  2016  2015  2014  2013  2012  2011  2010  2009  2008  2007  2006  2005  2004  2003  2002  2001  2000  1999  1998  1997  1996  1995  1994  1993  1992  1991  1990  1989  1988  1987  1986  1985  1984  1983  1982  1981  1980  1979  1978  1977  1976  1975  1974  1973  1972  1971  1970  1969  1968  1967  1966  1965  1964  1963  1962  1961  1960  1959  1958  1957  1956  1955  1954  1953  1952  1951  1950
1975 > Kierowcy > Pozycje startowe<< 1974  |  1976 >>   
P.Kierowca Śred.
1.Niki Lauda444111511311112,07
2.Clay Regazzoni75926412294552115,93
3.Carlos Pace261148269522610166,36
4.Jody Scheckter983137984263104106,86
5.Carlos Reutemann33215106451181011737,00
6.Vittorio Brambilla1217755311185118967,71
7.Jean-Pierre Jarier11131031031041112141347,79
8.Emerson Fittipaldi5211269811610783327,93
9.James Hunt67123111113339928158,00
10.Patrick Depailler895712122131317471289,21
11.Tom Pryce14141982571261161514710,00
12.Jochen Mass131016111515148710695910,57
13.Hans-Joachim Stuck---------1474161310,80
14.Mario Andretti10186413-15-1512131915512,08
15.Ronnie Peterson111681241491617161813111412,79
16.Tony Brise---18-71771213171661713,00
17.John Watson15131061718101414181418-1213,77
18.Jacky Ickx181221161416182119-----17,22
19.Mark Donohue161518171621161818151920--17,42
20.Jacques Laffite171923-NZ17-1516191512182117,45
21.Alan Jones---2018131917202021---18,50
22.Ian Scheckter--17---2019------18,67
23.Brett Lunger-----------17211818,67
24.Rolf Stommelen1923149-------2523-18,83
25.Arturo Merzario20111525NZ19------26-19,33
26.Ian Ashley----------20---20,00
27.Michel Leclere-------------2020,00
28.Dave Charlton--20-----------20,00
29.Graham Hill2120NZ-NZ---------20,50
30.Brian Henton---------21-22-1920,67
31.Chris Amon-----------2319-21,00
32.Jean-Pierre Jabouille--------21-----21,00
33.Torsten Palm----NZ-21-------21,00
34.Renzo Zorzi------------22-22,00
35.Eddie Keizan--22-----------22,00
36.Harald Ertl----------232617-22,00
37.Mike Wilds2222------------22,00
38.Damien Magee------22-------22,00
39.Bob Evans--2423NZ20232025--2420-22,38
40.Gijs van Lennep-------2222-24---22,67
41.Francois Migault---22-22--24-----22,67
42.Roelof Wunderink---19NZ----NZ-27NZ2222,67
43.Wilson Fittipaldi2321NZ21NZ242524232422--2323,00
44.Dave Morgan---------23----23,00
45.Lella Lombardi--2624NZ23242326222521242423,82
46.Jim Crawford---------25--25-25,00
47.Guy Tunmer--25-----------25,00
48.Hiroshi Fushida-------25-NZ----25,00
49.Vern Schuppan------26-------26,00
50.John Nicholson---------26----26,00
51.Jo Vonlanthen-----------28--28,00
52.Tony Trimmer----------NZNZNZ--
NW - nie wziął udziału w kwalifikacjach, NZ - nie zakwalifikował się, NP - nie przedkwalifikował się, WY - wykluczony,
PL - start z pit-lane


F1WM
F1WM.plAktualności, Newsy i wyniki w WAP
Testy, Artykuły, Słowniczek pojęć F1, Sondy
Katalog www, Kuba Giermaziak, Karol Basz
Baza danych F1Sezony, Statystyki, Kierowcy, Zespoły, Tory, Bolidy, Silniki, Konstruktorzy bolidów, Dostawcy silników, Dostawcy opon
Robert KubicaAktualności, Profil kierowcy, Osiągnięcia, Daniele Morelli (menedżer), Statystyki kierowcy, Historia startów z BMW
Inne serieAuto GP, DTM, Mistrzostwa Europy F3, FR3.5, GP2, GP3, GT Series, WEC, IndyCar, Supercup, WTCC
 
  •   ISSN 2080-4628   •   Serwis poświęcony F1 i innym seriom wyścigowym   •   Istnieje od 1999 roku   •   Wszelkie prawa zastrzeżone
Kanał RSS  •  Redakcja serwisu Wyprzedź Mnie!  •  Informacja o prawie autorskim i polityka prywatności  •  Reklama i współpraca