Uwaga: Otworzyłeś tę stronę z innego adresu, niż zalecany i z tego powodu możesz doświadczyć problemów z logowaniem.

Prawidłowy adres serwisu Wyprzedź Mnie! to www.f1wm.pl (dopuszczalne jest też bez www. z przodu)
F1 2017Australia  Chiny  Bahrajn  Rosja  Hiszpania  Monako  Kanada  Azerbejdżan  Austria  Wielka Brytania  Węgry  Belgia  Włochy  Singapur  Malezja  Japonia  USA  Meksyk  Brazylia  Abu Zabi
  Logowanie (serwis)
Użytkownik:Hasło:
 
Rejestracja
 
  Statystyki 1950-2017

  Statystyki z 1974
Kierowcy
Konstruktorzy
Producenci opon
Dostawcy silników
Inne dane

  Wszystkie sezony
2017  2016  2015  2014  2013  2012  2011  2010  2009  2008  2007  2006  2005  2004  2003  2002  2001  2000  1999  1998  1997  1996  1995  1994  1993  1992  1991  1990  1989  1988  1987  1986  1985  1984  1983  1982  1981  1980  1979  1978  1977  1976  1975  1974  1973  1972  1971  1970  1969  1968  1967  1966  1965  1964  1963  1962  1961  1960  1959  1958  1957  1956  1955  1954  1953  1952  1951  1950
1974 > Kierowcy > Pozycje startowe<< 1973  |  1975 >>   
P.Kierowca Śred.
1.Niki Lauda8311313111111252,20
2.Clay Regazzoni2863124247285694,60
3.Peter Revson46-------------5,00
4.Emerson Fittipaldi31544139358336185,07
5.Jody Scheckter1214892525734512366,47
6.Carlos Reutemann6246248101284622416,60
7.Ronnie Peterson14162535102286710196,67
8.James Hunt518131097661061378828,53
9.Mario Andretti-------------1639,50
10.Mike Hailwood971218131011461112----10,27
11.Patrick Depailler15161517114189105141071310,33
12.Carlos Pace111221581824-NZ2017439411,31
13.Denny Hulme1011981212129111971019141712,00
14.Arturo Merzario13937614-21151516915191512,64
15.Jean-Pierre Jarier1619-131768712161823951012,79
16.Jacky Ickx751051619718131292216211613,07
17.Tom Pryce----20--1135111622131813,22
18.John Watson201514161923141314131411415714,13
19.Jean-Pierre Beltoise141711127111316172315181117-14,43
20.Rolf Stommelen-----------1314112114,75
21.Hans-Joachim Stuck2313714109-22NZ919151823NZ15,17
22.Jacques Laffite----------211217181115,80
23.Reine Wisell------16--------16,00
24.Jochen Mass1810171926172220181710--122017,38
25.Vittorio Brambilla--1911311517151618232013NZ2518,58
26.Brian Redman---221816---------18,67
27.Mark Donohue-------------241419,00
28.Howden Ganley1920-------NZNZ----19,50
29.Dave Charlton--20------------20,00
30.David Hobbs-----------1723--20,00
31.Chris Amon---24-20----NZ-NZ251220,25
32.Graham Hill17211820292115192122202121202420,60
33.Vern Schuppan----14252617NZNZ22----20,80
34.Peter Gethin---------21-----21,00
35.Guy Edwards2525-NZ2126181420-NZ----21,29
36.Henri Pescarolo2122212115271924192424-25--21,83
37.Mike Wilds---------NZ-NZNZNZ2222,00
38.Ian Scheckter--22--------NZ---22,00
39.Helmuth Koinigg-----------NZ-222322,50
40.Francois Migault242325232522-252214NZ-24--22,70
41.Bertil Roos------23--------23,00
42.Richard Robarts222423---NP--------23,00
43.Rikky von Opel26--2522NZ2023NZ------23,20
44.Tim Schenken---262324-NZ-25NZ1920-2723,43
45.Eddie Keizan--24------------24,00
46.Tom Belso--27NZ--21--NZ-----24,00
47.Ian Ashley----------2624-NZNZ25,00
48.Derek Bell---------NZ25NZNZNZ-25,00
49.Dieter Quester-----------25---25,00
50.Leo Kinnunen----NZ-25-NZNZ-NZNZ--25,00
51.Eppie Wietzes-------------26-26,00
52.Paddy Driver--26------------26,00
53.Jose Dolhem--------NZ---NZ-2626,00
54.Teddy Pilette----27----------27,00
55.Gerard Larrousse----28---NZ------28,00
56.Gijs van Lennep----30--NZ-------30,00
57.Carlo Facetti------------NZ---
58.Jean-Pierre Jabouille--------NZ--NZ----
59.Lella Lombardi---------NZ------
60.David Purley---------NZ------
61.John Nicholson---------NZ------
62.Larry Perkins----------NZ-----
NW - nie wziął udziału w kwalifikacjach, NZ - nie zakwalifikował się, NP - nie przedkwalifikował się, WY - wykluczony,
PL - start z pit-lane


F1WM
F1WM.plAktualności, Newsy i wyniki w WAP
Testy, Artykuły, Słowniczek pojęć F1, Sondy
Katalog www, Kuba Giermaziak, Karol Basz
Baza danych F1Sezony, Statystyki, Kierowcy, Zespoły, Tory, Bolidy, Silniki, Konstruktorzy bolidów, Dostawcy silników, Dostawcy opon
Robert KubicaAktualności, Profil kierowcy, Osiągnięcia, Daniele Morelli (menedżer), Statystyki kierowcy, Historia startów z BMW
Inne serieAuto GP, DTM, Mistrzostwa Europy F3, FR3.5, GP2, GP3, GT Series, WEC, IndyCar, Supercup, WTCC
 
  •   ISSN 2080-4628   •   Serwis poświęcony F1 i innym seriom wyścigowym   •   Istnieje od 1999 roku   •   Wszelkie prawa zastrzeżone
Kanał RSS  •  Redakcja serwisu Wyprzedź Mnie!  •  Informacja o prawie autorskim i polityka prywatności  •  Reklama i współpraca