Uwaga: Otworzyłeś tę stronę z innego adresu, niż zalecany i z tego powodu możesz doświadczyć problemów z logowaniem.

Prawidłowy adres serwisu Wyprzedź Mnie! to www.f1wm.pl (dopuszczalne jest też bez www. z przodu)
F1 2017Australia  Chiny  Bahrajn  Rosja  Hiszpania  Monako  Kanada  Azerbejdżan  Austria  Wielka Brytania  Węgry  Belgia  Włochy  Singapur  Malezja  Japonia  USA  Meksyk  Brazylia  Abu Zabi
  Logowanie (serwis)
Użytkownik:Hasło:
 
Rejestracja
 
  Statystyki 1950-2017

  Statystyki z 1972
Kierowcy
Konstruktorzy
Producenci opon
Dostawcy silników
Inne dane

  Wszystkie sezony
2017  2016  2015  2014  2013  2012  2011  2010  2009  2008  2007  2006  2005  2004  2003  2002  2001  2000  1999  1998  1997  1996  1995  1994  1993  1992  1991  1990  1989  1988  1987  1986  1985  1984  1983  1982  1981  1980  1979  1978  1977  1976  1975  1974  1973  1972  1971  1970  1969  1968  1967  1966  1965  1964  1963  1962  1961  1960  1959  1958  1957  1956  1955  1954  1953  1952  1951  1950
1972 > Kierowcy > Pozycje startowe<< 1971  |  1973 >>   
P.Kierowca Śred.
1.Jackie Stewart2148-34233513,27
2.Emerson Fittipaldi5331182316493,83
3.Clay Regazzoni62832--724764,70
4.Jacky Ickx87124411918124,83
5.Denny Hulme452732111075235,08
6.Peter Revson31211-7-3-48125,67
7.Mario Andretti965------7-107,40
8.Jody Scheckter-----------88,00
9.Chris Amon121366131178621078,42
10.Carlos Reutemann115--917106511958,80
11.Francois Cevert781212571252014649,33
12.Mike Hailwood-41511810716129-1410,60
13.Ronnie Peterson10991514984112432611,83
14.Jean-Pierre Beltoise-11746246132116201813,27
15.Patrick Depailler-----16-----1113,50
16.Jackie Oliver------14-----14,00
17.Tim Schenken11101813215512822133114,08
18.Reine Wisell17-1016-18-17-10161615,00
19.Arturo Merzario------922----15,50
20.Howden Ganley1316202015--181017141716,00
21.Andrea de Adamich14201318101220201321151916,25
22.Carlos Pace-241624111113111818181516,27
23.Peter Gethin181821517-16-1612122816,30
24.Wilson Fittipaldi--1421181422211515111316,40
25.Brian Redman---10-13-19---2416,50
26.Helmut Marko1923-17236------17,60
27.Graham Hill16142319162021151413172717,92
28.Henri Pescarolo152219919-269-NZ212218,00
29.John Surtees---------19--19,00
30.Rolf Stommelen-2517252015251417---19,75
31.Dave Walker201924141222152319--3019,80
32.Skip Barber----------222021,00
33.Nanni Galli----241918-2323--21,40
34.Alex Soler-Roig21-22---------21,50
35.Niki Lauda22212522252119242220192522,08
36.Dave Charlton-17---NZ2426----22,33
37.Sam Posey-----------2323,00
38.Bill Brack----------23-23,00
39.Mike Beuttler--NZ23222323272425242123,56
40.Francois Migault--------25---25,00
41.John Love-26----------26,00
42.Derek Bell-------25-NZ-2927,00
NW - nie wziął udziału w kwalifikacjach, NZ - nie zakwalifikował się, NP - nie przedkwalifikował się, WY - wykluczony,
PL - start z pit-lane


F1WM
F1WM.plAktualności, Newsy i wyniki w WAP
Testy, Artykuły, Słowniczek pojęć F1, Sondy
Katalog www, Kuba Giermaziak, Karol Basz
Baza danych F1Sezony, Statystyki, Kierowcy, Zespoły, Tory, Bolidy, Silniki, Konstruktorzy bolidów, Dostawcy silników, Dostawcy opon
Robert KubicaAktualności, Profil kierowcy, Osiągnięcia, Daniele Morelli (menedżer), Statystyki kierowcy, Historia startów z BMW
Inne serieAuto GP, DTM, Mistrzostwa Europy F3, FR3.5, GP2, GP3, GT Series, WEC, IndyCar, Supercup, WTCC
 
  •   ISSN 2080-4628   •   Serwis poświęcony F1 i innym seriom wyścigowym   •   Istnieje od 1999 roku   •   Wszelkie prawa zastrzeżone
Kanał RSS  •  Redakcja serwisu Wyprzedź Mnie!  •  Informacja o prawie autorskim i polityka prywatności  •  Reklama i współpraca