Uwaga: Otworzyłeś tę stronę z innego adresu, niż zalecany i z tego powodu możesz doświadczyć problemów z logowaniem.

Prawidłowy adres serwisu Wyprzedź Mnie! to www.f1wm.pl (dopuszczalne jest też bez www. z przodu)
F1 2017Australia  Chiny  Bahrajn  Rosja  Hiszpania  Monako  Kanada  Azerbejdżan  Austria  Wielka Brytania  Węgry  Belgia  Włochy  Singapur  Malezja  Japonia  USA  Meksyk  Brazylia  Abu Zabi
  Logowanie (serwis)
Użytkownik:Hasło:
 
Rejestracja
 
  Statystyki 1950-2017

  Statystyki z 1971
Kierowcy
Konstruktorzy
Producenci opon
Dostawcy silników
Inne dane

  Wszystkie sezony
2017  2016  2015  2014  2013  2012  2011  2010  2009  2008  2007  2006  2005  2004  2003  2002  2001  2000  1999  1998  1997  1996  1995  1994  1993  1992  1991  1990  1989  1988  1987  1986  1985  1984  1983  1982  1981  1980  1979  1978  1977  1976  1975  1974  1973  1972  1971  1970  1969  1968  1967  1966  1965  1964  1963  1962  1961  1960  1959  1958  1957  1956  1955  1954  1953  1952  1951  1950
1971 > Kierowcy > Pozycje startowe<< 1970  |  1972 >>   
P.Kierowca Śred.
1.Jackie Stewart141312127112,18
2.Jacky Ickx8121362621274,55
3.Pedro Rodriguez105525------5,40
4.Jo Siffert16103863313265,55
5.Clay Regazzoni32114214481845,55
6.Chris Amon23459916-1586,20
7.Francois Cevert9121512710535357,82
8.Mark Donohue---------8-8,00
9.Denny Hulme7961411869-1038,30
10.Emerson Fittipaldi51417-1748518429,40
11.Ronnie Peterson131381312571166119,55
12.Jean-Pierre Beltoise-6711815---11109,71
13.Mario Andretti48NZ18--11--13-10,80
14.Dave Charlton12----13-----12,50
15.Reine Wisell141612615191710-7912,50
16.Howden Ganley2417NZ916111414491213,00
17.Graham Hill191591641613814151813,36
18.Tim Schenken-211819147979171513,60
19.John Surtees6221071318151815141313,73
20.Henri Pescarolo181113151817101310-2014,50
21.Rolf Stommelen15191610101212122323-15,20
22.Mike Hailwood--------17-1415,50
23.Peter Gethin11714231914191611162115,55
24.Helmut Marko------NZ1712191616,00
25.Sam Posey----------1717,00
26.Brian Redman17----------17,00
27.Vic Elford------18----18,00
28.Jackie Oliver-----22-2213--19,00
29.Peter Revson----------1919,00
30.Mike Beuttler-----2022191622-19,80
31.Nanni Galli--NZ20-21211519202319,86
32.Jackie Pretorius20----------20,00
33.Alex Soler-Roig2520NZ1721------20,75
34.John Love21----------21,00
35.George Eaton---------21-21,00
36.Niki Lauda-------21---21,00
37.Gijs van Lennep---21-------21,00
38.Andrea de Adamich2218--202420-20-2621,43
39.Silvio Moser--------22--22,00
40.Dave Walker---22-------22,00
41.Max Jean----22------22,00
42.David Hobbs----------2222,00
43.Francois Mazet----23------23,00
44.Jo Bonnier23-----NZ2021-2823,00
45.Derek Bell-----23-----23,00
46.John Cannon----------2424,00
47.Jean-Pierre Jarier--------24--24,00
48.Skip Barber--NZ24-----242524,33
49.Chris Craft---------252726,00
50.Pete Lovely---------262927,50
NW - nie wziął udziału w kwalifikacjach, NZ - nie zakwalifikował się, NP - nie przedkwalifikował się, WY - wykluczony,
PL - start z pit-lane


F1WM
F1WM.plAktualności, Newsy i wyniki w WAP
Testy, Artykuły, Słowniczek pojęć F1, Sondy
Katalog www, Kuba Giermaziak, Karol Basz
Baza danych F1Sezony, Statystyki, Kierowcy, Zespoły, Tory, Bolidy, Silniki, Konstruktorzy bolidów, Dostawcy silników, Dostawcy opon
Robert KubicaAktualności, Profil kierowcy, Osiągnięcia, Daniele Morelli (menedżer), Statystyki kierowcy, Historia startów z BMW
Inne serieAuto GP, DTM, Mistrzostwa Europy F3, FR3.5, GP2, GP3, GT Series, WEC, IndyCar, Supercup, WTCC
 
  •   ISSN 2080-4628   •   Serwis poświęcony F1 i innym seriom wyścigowym   •   Istnieje od 1999 roku   •   Wszelkie prawa zastrzeżone
Kanał RSS  •  Redakcja serwisu Wyprzedź Mnie!  •  Informacja o prawie autorskim i polityka prywatności  •  Reklama i współpraca